The Matrix Resurrections

Kategori: Aksion Fantashkencë

Vizyona Giriş: 01/11/2019

Yönetmen: Lana Wachowski

Oyuncular: Keanu Reeves Carrie-Anne Moss Jessica Henwick

Filmin Konusu

Njëzet vjet pas ngjarjeve të The Matrix Revolutions,Neo jeton një jetë në dukje të zakonshme si Thomas A. Anderson në San Francisko ku terapisti i tij i përshkruan atij pilula blu. As ai dhe as Trinity nuk e njohin njëri-tjetrin. Megjithatë, Morpheus i ofron atij pilulën e kuqe dhe rihap mendjen e tij në botën e Matricës.

ilgili seansı seçerek biletinizi online satın alabilirsiniz.

Sessions

Njëzet vjet pas ngjarjeve të The Matrix Revolutions,Neo jeton një jetë në dukje të zakonshme si Thomas A. Anderson në San Francisko ku terapisti i tij i përshkruan atij pilula blu. As ai dhe as Trinity nuk e njohin njëri-tjetrin. Megjithatë, Morpheus i ofron atij pilulën e kuqe dhe rihap mendjen e tij në botën e Matricës.