Scream

Kategori: Triller Horror Gizem

Vizyona Giriş: 01/11/2019

Yönetmen: Tyler Gillett Matt Bettinelli-Olpin

Oyuncular: Neve Campbell Courteney Cox Jenna Ortega David Arquette Marley Shelton

Filmin Konusu

25 vjet pas vrasjeve origjinale në Woodsbooro, një vrasës i ri del në skenë, dhe Sidney Prescot duhet të rikthehet për ta zbuluar të vërtetën.

ilgili seansı seçerek biletinizi online satın alabilirsiniz.

Seanslar

25 vjet pas vrasjeve origjinale në Woodsbooro, një vrasës i ri del në skenë, dhe Sidney Prescot duhet të rikthehet për ta zbuluar të vërtetën.