Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Kategori: Aksion Fantazi Action Adventure Fantasy

Vizyona Giriş: 01/11/2019

Yönetmen: Sam Raimi

Oyuncular: Rachel Anne McAdams Chiwetel Ejiofor Benedict Cumberbatch

Filmin Konusu

Dr. Stephen Strange bën një magji të ndaluar e cila hap derën e multiversit, duke përfshirë kështu një version alternativ të tij i cili kërcënon njerëzimin për forcat e kombinuara të Strange, Wong, dhe Wanda Maximoff.

ilgili seansı seçerek biletinizi online satın alabilirsiniz.

Seanslar

Dr. Stephen Strange bën një magji të ndaluar e cila hap derën e multiversit, duke përfshirë kështu një version alternativ të tij i cili kërcënon njerëzimin për forcat e kombinuara të Strange, Wong, dhe Wanda Maximoff.